خانه / دسته‌بندی نشده / «کلاس عقاید» در دبیرستان شریعتی سال ۱۳۸۷ – ۱۳۸۶ (۱)

«کلاس عقاید» در دبیرستان شریعتی سال ۱۳۸۷ – ۱۳۸۶ (۱)

سال تحصیلی ۱۳۸۷ – 1386 شروع شد و با آرمان قرار گذاشته بودیم کلاس های دینی امسال قوی تر برگزار بشه. مدیر مدرسه هم تغییر کرده بود؛ اتفاق جالبی بود. چون شیفت فرهنگیان یه مدیر و شیفت عادی یه مدیر دیگه داشت!

الآن دیگه ما کلاس دومی بودیم (رشته ی ریاضی فیزیک) و میتونستیم هم سَرِ کلاس های اولی ها بریم و هم کلاس دومی ها. البته یکی از کلاس های اول شیفت عادی هم رفتم.

102C52~1

 

این بار روی چند تا برگه A4 نوشته هایی زده بودیم که قراره چه کلاس هایی برگزار بشه. به چه سوالاتی قراره جواب بدیم و …  . دانش آموزان هم اومدن و روزهای دوشنبه و پنج شنبه شروع کردیم به بحث….

100820~3

 

یکی از دردسرهامون این بود که دَرِ نمازخونه بسته بود. مجبور می شدیم توی اتاق کوچیک معلم ها- که یه موکتِ کوچیکی توش بود- یکی یکی نماز بخونیم.

بگذریم… بحث های کلاس، اولش توی یکی از کلاس ها برگزار شد ولی کم کم رفتیم توی کتابخونه؛ کتابخونه دو قسمت داشت، یه قسمتش کتاب بود و قسمت دیگه اش میز و صندلی… اونجا می نشستیم و بحث می کردیم.

یه روز قرار شد یکی از بچه ها بیاد کنفرانس بده، یادش بخیر!

100820~2

ترم اول بود که با چندتا از بچه ها قرار گذاشتیم که بریم کتاب فروشی (!) تعجب نکنین، توی بوشهر فقط یه کتاب فروشی مذهبی بود که با چند از بچه ها از میدون امام (ره) تا مرکز شهر پیاده رفتیم و بحث های دینی می کردیم.

امتحانات ترم اول شروع شد و کلاس ها رو موقتا تعطیل کردیم تا بچه ها به درس خوندنشون برسن و فردا کسی به ما نگه «تقصیر تو بود که تجدید اوردیم!!!».

102462~1

درباره‌ی آرش شادمان

همچنین ببینید

ایران؛ «شاد»‌ترین کشور دنیا یا «غمگین» ترین؟

چند وقت است که عده ای، با استناد به آماری (که معلوم نیست چقدر دقیق …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *